Відкритий Кубок Закарпатської області з кіокушин-кан карате-до серед дітей, юнаків та юніорів у розділі "куміте", м.Мукачево, 09.04.2016 року

    Раздел: Календарь событий Дата публикации: 9-04-2016, 22:12
    Відкритий Кубок Закарпатської області з кіокушин-кан карате-до серед дітей, юнаків та юніорів у розділі "куміте", м.Мукачево, 09.04.2016 року9 квітня 2016 в залі ДЮСШ м.Мукачева відбувся Відкритий Кубок Закарпатської області з Кіокушин-кан карате-до серед дітей, юнаків, юніорів у розділі „куміте”. Турнір проводила Закарпатська обласна Федерація Кіокушин-кан карате-до (президент Матьковскі Сергій, 1 дан). 

    Участники змагань з'їхалися з різних регіонів України. Крім команди господарів, Мукачівського клубу кіокушин-кан карате-до (Матьковські С.), Закарпатську область представляли дві команди з Ужгорода (Ужгородська міська федерація карате шидокан (Шандра І.) та ужгородський міський спортивний клуб „Чемпіон” (Гіді В.)), збірна Миколаївської обласної федерації „Кіокусін-будо карате” (Гишко В.), клуб „Ірбіс-НВ” м.Ново-Волинськ Волинської області (Нестерович В.), дві команди з м.Броди, Львіської області (ЛОФКК (Чунгін М.) і клуб „Сайфа” (Федорчук М.)), спортсмени Київскої області (Броварський СК „Тайфу”(Долінін Г.) і Макарівський СК „Арсенал” (Симоненко В.), дві команди з м.Тернопіль (КДЮСШ (Сібільов А.) і ТОФКК (Чубата Т.), команда Одеської обласної Федерації Кіокушинкан карате-до (Колесніченко Д.).

    Чітка спільна і професійна робота суддівської колегії стала запорукою високого організаційного рівня спортивной частини турніру. В ході поєдинків не зафіксовано ні одного конфліктного моменту між представниками команд, суддівські рішення рефері не викликали ніяких сумнівів і нарікань. 

    В рамках турніру мали змогу спробувати свої сили і початківці з усіх команд. Наполегливість і сила молодих бійців в поєдинках іноді викликали подив, гордість і хвилювання не менше, ніж у професіоналів.

    Загальна кількість учасник змагань скала 160 ч
    оловік, які боролися за перемогу у вагових і вікових категоріях.

    Командна першість розподілилася наступним чином:
    1-ше місце - Мукачево
    2-ге місце - Тернопіль
    3-тє місце - Броди

    Результати
    Відкритого Кубку Закарпатської області з кіокушин-кан карате-до серед дітей, юнаків та юніорів у розділі "куміте", м.Мукачево, 09.04.2016 року

    діти 4-5 років (-20 кг):
    1. Кириленко Олександр (Мукачево)
    2. Муска Сергій (Мукачево)
    3. Богаш Сабріна (Мукачево)

    Діти 4-5 років (-25 кг):
    1. Голіш Іван (Мукачево)
    2. Кампов Тарас (Мукачево)
    3. Пекар Дмитро (Мукачево)

    Діти 6-7 років (-20 кг):
    1. Рябов Артур (Миколаїв)
    2. Петролюк Артем (Броди)
    3. Малійський Максим (Тернопіль)

    Діти 6-7 років (-25 кг):
    1. Ісевич Крістіан (Мукачево)
    2. Ільєнко Микола (Мукачево)
    3. Бойко Данієль (Ужгород, шидокан)

    Діти 6-7 років (-30 кг, категорія А):
    1. Заліщук Брій (Тернопіль)
    2. Байса Артем (Мукачево)
    3. Панурін Денис (Броди)

    Діти 6-7 років (+25 кг, категорія Б (початківці):
    1. Ленько Богдан (Ужгород, шидокан)
    2. Томенчук Олександр (Ужгород, шидокан)
    3. Стецько Олександр (Тернопіль)

    Хлопці 8-9 років (-25 кг):
    1. Галій Максим (Броди)
    2. Паньковецький Олександр (Броди)
    3. Фіглюк Дмитро (Ужгород, шидокан)

    Хлопц 8-9 років (-30 кг, категорія А):
    1. Фещук Олександр (Броди)
    2. Виноградній Данило (Миколаїв)
    3. Нечипоренко Матвій (Броди)

    Хлопц 8-9 років (-30 кг, категорія Б (початківці):
    1. Кампов Іван (Мукачево)
    2. Копич Дмитро (Мукачево)
    3. Пазуханич Назар (Мукачево)

    Хлопц 8-9 років (-35 кг, категорія А):
    1. Нечипоренко Ярослав (Броди)
    2. Моцинець Сергій (Мукачево)
    3. Петрик Володимир (Мукачево)
    3. Федорчук Владислав (Броди)

    Хлопц 8-9 років (-35 кг, категорія Б (початківці):
    1. Русінко Валерій (Мукачево)
    2. Ліпей Василь (Мукачево)
    3. Фецинець Олександр (Мукачево)

    Хлопц 8-9 років (35+ кг):
    1. Власюк Максим (Ново-Волинськ)
    2. Паук Василь (Мукачево)
    3. Чубірко Олександр (Мукачево)

    Хлопці 10-11 років (-30 кг):
    1. Коліно Захар (Тернопіль)
    1. Рудавський денис (Тернопіль)
    2. Муска Ярослав (Мукачево)
    3. Богаш Олександр (Мукачево)

    Хлопці 10-11 років (-35 кг):
    1. Бисага Юрій (Мукачево)
    2. Сабов Іван (Мукачево)
    3. Когутич Максим (Мукачево)

    Хлопці 10-11 років (-40 кг):
    1. Леньо Максим (Мукачево)
    2. Лунак Олександр (Тернопіль)
    3. Ленько Максим (Ужгород, шидокан)

    Хлопці 10-11 років (-50 кг):
    1. Процький Назарій (Бровари)
    2. Матійко Віталій (Мукачево)
    3. Касянчук Дмитро (Ново-Волинськ)

    Хлопці 10-11 років (50+ кг):
    1. Головатий Олег (Тернопіль)
    2. Сербулов Богдан (Миколаїв)
    3. Онисько Михайло (Броди)

    Хлопці 12-13 років (-35 кг):
    1. Мельничук Дмитро (Ново-Волинськ)
    2. Феделеш Ярослав (Мукачево)
    3. Ішков Дмитро (Броди)

    Хлопці 12-13 років (-40 кг):
    1. Боклах Віктор (Мукачево)
    2. Пастушенчин Ігор (Тернопіль)
    3. Протасевич Денис (Тернопіль)

    Хлопці 12-13 років (-45 кг):
    1. Попович Іван (Мукачево)
    2. Попович Олександр (Мукачево)
    3. Олексик Едуард (Мукачево)

    Хлопці 12-13 років (-50 кг):
    1. Дяків Сергій (Мукачево)
    2. Канчій Іван (Мукачево)
    3. Костецький Назар (Тернопіль)

    Хлопці 12-13 років (55+ кг):
    1. Прус Денис (Мукачево)
    2. Гришкін Юрій (Мукачево)
    3. Русин Олександр (Мукачево)

    Юнаки 14-15 років (-55 кг):
    1. Русин Юрій (Мукачево)
    2. Калинич Даніїл (Мукачево)
    3. Головачов Владислав (Бровари)

    Юнаки 14-15 років (-60 кг):
    1. Русин Юрій (Мукачево)
    2. Кохан Юрій (Мукачево)
    3. Яцура Станіслав (Мукачево)

    Юнаки 14-15 років (+65 кг):
    1. Ватага Даніїл (Мукачево)
    2. Головатий Роман (Тернопіль)

    Юніори 16-17 років (-60 кг):
    1. Кохан Юрій (Мукачево)
    2. Калиш Андрій (Ново-Волинськ)

    Дівчата 8-9 років (-25 кг):
    1. Рижук Аліна (Тернопіль)
    2. Сімченко Діана (Одеса)
    3. Фецинець Ніколь (Мукачево)

    Дівчата 8-9 років (-30 кг):
    1. Романюк Яна (Броди)
    2. Юнович Мілана (Тернопіль)
    3. Клещова Марія (Бровари)

    Дівчата 10-11 років (-40 кг):
    1. Золотник Юлія (Тернопіль)
    2. Бур Блія (Броди)
    3. Татаурова Катерина (Бровари)

    Юніорки 16-17 років (-60 кг):
    1. Кучер Яна (Тернопіль)
    2. Данило Мар'яна (Ужгород, унія)
    ×

    Информация

    Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 50 дней со дня публикации.
Оцените работу движка
Лучший из новостных
Неплохой движок
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился


Рейтинг@Mail.ru

При поддержке www.lada-4x4-urban.ru

«    Август 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031